Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США сенатори закликали Держдеп не повертати дипдачі РФ

Йдеться про дипломатичні установи в Меріленді та Нью-Йорку уряду Російської Федерації.

Четверо американських сенаторів від Демократичної партії звернулися з відкритим листом до Державного департаменту США із закликом не погоджуватись на повернення дипломатичних дач Росії у штатах Мериленд і Нью-Йорк. Лист підписали сенатори Чак Шумер, Бен Кардін, Кри Ван Холлен і Кирстен Джиллибренд, - пише Укрінформ.

Вони наголосили члени Сенату, російський уряд "нічого не зробив", щоб заслужити повернення їхнього доступу до цих будівель.

Нагадаємо, що російська сторона наполегливо порушує питання на рівні зовнішньополітичних відомств щодо повернення дипломатичних дач, які потрапили під санкції Обами в грудні минулого року через втручання Росії у президентські вибори в США.

Співробітникам Національної ради безпеки було поставлено завдання запропонувати "результати" для першої зустрічі Трампа-Путіна, включаючи повернення двох дипломатичних будівель, із яких адміністрація Обами наказала вислати росіян у відповідь на втручання Москви на виборах 2016 року, - заявили колишні чиновники.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що один із можливих розглянутих жестів США - відновлення доступу до двох дипломатичних будівель у штаті Меріленд і Нью-Йорк, з яких адміністрація Обами в грудні вигнала російські чиновники в рамках пакету каральних заходів для російських злочинів на виборах до 2016 року.

Щоправда, у НРБ та Держдепі існує сильний опір для поступок, які спрямовані на покращення американського-російських відносин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції