У Великій Британії побудують найбільшу в світі вітрову електростанцію

На будівництво виділять 7,8 млрд доларів.

Уряд Великої Британії схвалив будівництво найбільшої в світі вітрової електростанції Hornsea Project Two. Про це повідомляє Bloomberg.

На будівництво електростанції, потужністю 1,8 ГВт, виділять 7,8 млрд доларів. Компанія-забудовник Dong Energy отримала дозвіл на будівництво від секретаря департаменту бізнесу та енергетики Грега Кларка.

"Велика Британія є світовим лідером в області вітрових електростанцій, і ми маємо намір зробити цю сферу одним із провідних напрямів для інвестицій щодо відновлюваних джерел енергії, а це означає робочі місця та економічне зростання по всій країні", - розповів Кларк.

Зазначимо, уряд Великої Британії затримував своє рішення з червня, надаючи додатковий час, щоб вивчити вплив проекту на популяції морських свиней у регіоні будівництва.

Нагадаємо, раніше у Китаї презентували автобус майбутнього, під яким можуть проїхати автомобілі, у той час як сам автобус рухається дорогою. Передбачається, що новий вид транспорту допоможе розвантажити китайські дороги, позбавити їх від заторів і запобігти аваріям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: