У Зімбабве батько 151 дитини планує завести 17-ту дружину

У Зімбабве батько 151 дитини планує завести 17-ту дружину

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Зімбабве батько 151 дитини планує завести 17-ту дружину

Daily Mail

Чоловік ніде не працює і стверджує, що його постійна робота — "задовольняти своїх дружин".

У Зімбабве місцевий 66-річний житель Мішек Ньяндоро має 16 дружин і 151 дитину.

Про це пише Daily Mail.

Cвою полігамну сім'ю він почав створювати ще у 1983 році. Останнє весілля Ньяндоро відбулося у 2015 році. На цьому чоловік не має наміру зупинятися. Він одружиться на своїй 17-й нареченій взимку і сподівається мати 100 дружин і 1000 дітей до смерті.

Ньяндоро ніде не працює і стверджує, що його постійна робота — "задовольняти своїх дружин". Він запевняє, що дотримується суворого секс-графіка чотири рази на ніч.

"Я йду до спальні згідно з розкладом. Я задовольняю одну дружину і переходжу в сусідню кімнату. Це моя робота. У мене немає іншої роботи", — каже чоловік.

У свою чергу дружини готують, прибирають і також виконують всі його бажання.

"Кожна з дружин щосили намагається готувати найсмачнішу їжу. Я їм тільки те, що мені подобається, а несмачні страви викидаю", — хвалиться Ньяндоро.

Тільки за останні шість років у чоловіка народилися 22 спадкоємці. Крім того, наявність стількох дітей вже приносить свої плоди. Ті підтримують батька фінансово і дарують йому подарунки. Чоловік видав заміж 13 дочок і одружив 23 сина. Деякі хлопці пішли по стопах батька і завели по кілька дружин.

Сім'я в основному веде сільське господарство на 93 гектарах землі, яку недавно виділив уряд чоловіку,який має багато дружин.

Нагадаємо, що в Уганді заборонили жертвопринесення. Ритуал передбачає ампутацію частин тіла. Найчастіше жертві відрізають язик, геніталії, відрубують кінцівки або голову, виколюють очі і внутрішні органи. Всі ці маніпуляції знахар проводить, коли дитина ще жива.

Новини світу: у Південній Африці поліція розшукує крокодилів, що втекли з розплідника

Новини світу: у Південній Африці поліція розшукує крокодилів, що втекли з розплідника

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація