Удар стихії: сильний ураган "Іда" залишив Новий Орлеан без світла

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Удар стихії: сильний ураган "Іда" залишив Новий Орлеан без світла

Associated Press

У Новому Орлеані проживає 380 тисяч осіб.

Місто Новий Орлеан, що в американському штаті Луїзіана, залишилося повністю без електрики через потужний ураган "Іда", який накрив США.

Про це інформують влади міста в Twitter.

"Energy New Orleans підтвердило, що в Новому Орлеані немає електрики. Електрика в місті виробляється тільки генераторами", — йдеться в повідомленні влади.

Зауважимо, що в Новому Орлеані проживає близько 380 тисяч осіб. Це — найбільш густонаселене місто штату.

Енергетики стверджують, що місту завдано катастрофічного шкоди лініям електропередач. При цьому для ряду районів міста існує загроза повеней і навіть виникнення торнадо.

Зауважимо, що влада заготовила 2,5 мільйона порцій їжі, три мільйони літрів води, електрогенератори. Допомагати постраждалим готові 13 команд рятувальників і понад 100 бригад швидкої допомоги.

Нагадаємо, що "Іда" атакувала США рівно 16 років після урагану "Катріна", який забрав життя 1,8 тисячі осіб і завдавши збитків на 125 мільярдів доларів. Після цього в штаті зміцнили дамби. Однак зараз всі, хто може, все ж намагаються звідти виїхати.

Тим часом в Каліфорнії тривають півтора десятка сильних лісових пожеж. Їх гасять понад 15 000 рятувальників. Однак вогонь наближається до популярного серед туристів гірського озера Тахо. Воно затягнуте димом, а туристів просять відкласти поїздки.

Новини світу: до Луїзіани наближається буревій "Іда", від якого очікують катастрофічні наслідки

Новини світу: до Луїзіани наближається буревій "Іда", від якого очікують катастрофічні наслідки

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація