Україна поступилася Росії та Білорусі у рейтингу якості життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього до переліку увійшло 189 країн.

В оприлюдненому ООН міжнародному рейтингу рівня якості життя Україна опинилася на 88-й позиції. Найкращий індекс людського розвитку в світі зафіксований у 2017 році в Норвегії. У трійці лідерів також Швейцарія та Австралія.

Про це йдеться у глобальному рейтингу індексу людського розвитку, складеного аналітиками Програми розвитку ООН (ПРООН), пише DW.

Згідно з даними рейтингу, індекс людського розвитку в Норвегії визначено на рівні 0,953. На другому місці опинилася Швейцарія з показником індексу людського розвитку в 0,944. Далі йдуть Австралія та Ірландія з 0,939 та 0,938 відповідно. На п'ятому місці - Німеччина. Рівень людського розвитку німців автори індексу класифікували як 0,936.

До першої десятки потрапили також Ісландія, Гонконг, Швеція, Сингапур, Нідерланди. З пострадянських країн найкращий показник у цьому плані зафіксований у Естонії - 0,871, що відповідає 30-й позиції у глобальному рейтингу. Західні сусіди України - Польща, Словаччина та Угорщина - посіли 33-тє, 38-ме та 45-те місця відповідно.

Росія потрапила на 49-ту позицію, а Білорусь - на 53-ту. Щодо України, то автори індексу визначили її розвиток у 0,751. Через такий показник Україна опинилася на 88-му місці у переліку з 189 країн. На останньому місці - Нігер.

Визначальними критеріями для авторів індексу є такі показники, як тривалість життя, рівень освіти та доходів громадян.

Нагадаємо, у серпні з’явився глобальний рейтинг якості життя міст за 2018 рік. Від минулого року, коли Київ скотився на 131 сходинку та потрапив до десятки найгірших міст світу, столиця України зуміла піднятися на 118 місце.

ВідеоУкраїнський аеропорт очолив європейський рейтинг - економічні новини

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів у травні цього року Бориспіль показав найбільшу динаміку за кількістю пасажирів. В Україні подорожчає свинина. До кінця року – на 10 %, прогнозують аграрні експерти.Україна отримає 75 мільйонів євро на підвищення безпеки автомобільних доріг. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Український аеропорт очолив європейський рейтинг - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції