Українець Самарін, який у США видавав себе за школяра, визнав себе винним

Йому загрожує до 40 років позбавлення волі.

23-річний громадянин України Артур Самарін, який у США протягом чотирьох років вдавав себе за школяра, визнав себе винним за низкою кримінальних звинувачень.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Самарін визнав себе винним у шахрайстві і сексі з неповнолітньою. Українцю може загрожувати до 40 років позбавлення волі, а після відбуття покарання депортація.

23-річний українець Артур Самарін під вигаданим ім'ям продовжував навчатися у вищій школі Harrisburg після того, як його віза закінчилася у 2012 році. Він видавав себе за 18-річного Ашшера Поттса та брав активну участь у діяльності шкільних товариств. Він мав водійське посвідчення та карту соціального забезпечення на ім'я Поттса. Поліція також встановила, що Самарін мав статеві стосунки із 16-річною дівчиною.

Яку нову інформацію з'ясували журналісти ТСН в історії Артура Самаріна

Поттси не приховують: самі донесли на Артура, мовляв, той став агресивним. І видали його ФБР ледь не за терориста. Родина, яка дала хлопцеві своє прізвище, на суд так і не прийшла. Натомість прийшло кілька інших сімей, які його дуже підтримують. І твердять, що Поттси брешуть, і агресивними були саме вони.  

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: