Українка розповіла про руйнівний землетрус на Балі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Епіцентр поштовху був на сусідньому острові за 60 км від Балі.

Землетрус магнітудою 7 балів стався на Балі (Індонезія), щонайменше 2 людей загинули: жінку привалило стіною, у чоловіка зупинилось серце.

Про це повідомила українка Валентина Сулима у своєму Instagram.

"Вперше в житті відчула на собі, що таке землетрус... Було кілька поштовхів, найсильніший 7 балів. Для порівняння, колись в Румунії був землетрус 5,6 балів, і його відчули кияни. Тут же, епіцентр поштовху був на сусідньому острові, всього за 60 км від Балі", - написала вона.

За її словами, на Балі повалилося декілька будинків, магазинів, почалися пожежі і кілька людей постраждали.

"Я подумала, що нічого страшного, землетруси і виверження вулканів тут трапляються, адже ми перебуваємо у вогняному кільці, але люди, які живуть тут по 10 років і більше сказали, що так сильно трясло вперше", - додала українка.

"Лежу я в ліжку і чую, як починають сильно трястися вікна і двері. Подумала, що вітер сильний піднявся. Але, через пару секунд почало хитатися ліжко. Всі вибігли на вулицю. Басейн колотило так, що вода залила весь сад, а під ногами тряслася земля. Здавалось, що ти стоїш в човні у шторм. Відчуття безпорадності і нерозуміння, коли це, чорт забирай, все закінчиться", - поділилася вона своїми враженнями.

Крім того, за її словами, було попердження про можливе цунамі у регіоні, але все обійшлося.

 

Первый раз в жизни прочувствовали на себе, что такое землетрясениеПотрясло знатно. Было несколько толчков, самый сильный 7 баллов. Для сравнения, когда-то в Румынии было землетрясение 5,6 баллов, и его ощутили киевляне. Тут же, эпицентр толчка был на соседнем острове, всего в 60 км от Бали. Было предупреждение о возможном цунами. Но, все обошлось. ⠀ Как это было Лежу я в кровати и слышу, как начинают сильно трястись окна и двери. Подумала, что ветер сильный поднялся. Но, через пару секунд начала шататься кровать. Все выбежали на улицу. Бассейн колотило так, что вода залила весь сад, а под ногами тряслась земля. Честно, ноги стали ватными Казалось, что ты стоишь в лодке в шторм. Ощущение беспомощности и непонимания, когда это, черт возьми, все закончится. ⠀ p.s. На Бали обрушилось несколько домов, магазинов, начались пожары и несколько людей пострадало. ⠀ p.s.2. Я подумала, что ничего страшного, землетрясения и извержения вулканов тут случаются, мы ведь находимся в огненном кольце, но люди, которые живут тут по 10 лет и больше сказали, что так сильно трясло впервые и все добротно ах**** (ред.высадились). • #travelgirls #bali #baliindonesia #balidaily #canonphotos #balitrip #riceterraces #naturelovers #nature_photo #islandlife #islandgirl #girlslovetravel #girlswhotravel #travelpic

A post shared by Valentine (@valya.valentyna) on

Як повідомлялось, через потужні підземні поштовхи силою у сім балів, що сталися на популярному серед туристів індонезійському острові Ломбок на глибині усього 10 кілометрів, загинули 82 людини, ще сотні поранені.

ВідеоЗбільшилася кількість жертв землетрусу в Індонезії

Загинули 82 людини, ще сотні поранені. Потужні підземні поштовхи силою у сім балів сталися на популярному серед туристів індонезійському острові Ломбок на глибині усього 10 кілометрів. Поруйновані тисячі будинків. Землетрус відчувався і на сусідньому Балі. Оголошено попередження про цунамі.

Збільшилася кількість жертв землетрусу в Індонезії

Залиште свій коментар

Вибір редакції