Ураган "Майкл", що суне на узбережжя США, стає дедалі потужнішим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Флориді проводиться масштабна евакуація населення.

Потужний ураган "Майкл", котрий наближається до східного узбережжя США, може посилитися ще дужче.

Про це в вівторок, 9 жовтня, повідомили в Національному центрі протидії ураганам США. На думку експертів центру, буревій, котрий на сьогоднішній день оцінюється як ураган другої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона, може досягти потужності урагану третьої категорії.

У першій половині дня "Майкл" мав швидкість вітру близько 175 кілометрів на годину, що дещо нижче рівня урагану третьої категорії,. Однак його потужність дедалі зростає. Очікується, що вже 10 жовтня стихія досягне узбережжя американського штату Флорида.

Тим часом в багатьох округах штату вже оголошено режим надзвичайного стану. Повідомляється, що не менше 120 тисяч жителів розташованих на узбережжі поселень отримали вказівку від місцевої влади негайно евакуюватися.

На сьогодні ураган насувається на Флориду зі швидкістю близько 19 кілометрів за годину. Дія потужного вітру відчувається ще за 595 кілометрів від епіцентру буревію.

Президент США Дональд Трамп повідомив у одному з дописів у соціальній мережі Twitter, що від урагану постраждають частини Флориди, а також, найімовірніше, штати Джорджія, Північна та Південна Кароліна.

В іншому твіті американський президент наголосив, що ураган "Майкл" є сильнішим, ніж буревій "Флоренс", що в вересні цього року лютував у Північній і Південній Кароліні та призвів до загибелі людей.

ВідеоУзбережжя Північної Кароліни підраховує збитки, нанесені ураганом "Флоренс"

Узбережжя, яке першим узяло на себе удар стихії, вже оговтується від урагану. На пляжі навіть повернулися перші туристи, тоді як місцеві – оцінюють збитки і починають відбудовувати те, що потрощила стихія.

Узбережжя Північної Кароліни підраховує збитки, нанесені ураганом "Флоренс"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції