Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Афганістані загинув американський журналіст та його перекладач

Журналіст постійно висвітлював збройні конфлікти в Іраку та Афганістані

В Афганістані троє американських журналістів та один місцевий кореспондент загинули під час обстрілу. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на "ВВС".

Це сталося у провінції Гільменд. У результаті обстрілу загинув журналіст Девід Гілкі та його афганський колега та перекладач Забіхулла Тамана. Ще два журналісти із США Том Боуман і Моніка Євстатієва не постраждали.

Журналісти подорожували країною разом із підрозділом афганської армії. Загиблий Гілкі працював журналістом Національного громадського радіо США. Крім того, його фотороботи щодо висвітлення конфліктів в Іраку та Афганістані, а також збройне протистояння між Ізраїлем та ХАМАСом у Секторі Гази отримав безліч нагород.

Нагадаємо, під час спуску з гори Казбек в Грузії загинув український журналіст Павло Сивокінь. У нього залишився дворічний син.

Під час спуску 32-літній Павло зірвався і впав у розщелину. Травми були не сумісні з життям. Павло марив горами, однак на Казбек він пішов для підтримання форми, каже його зайомий, що не раз під підкоряв гори з Павлом. Той сходив і на 8-тисячники в Гімалаях, тому Казбек не був аж надто складним завданням для ентузіаста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції