В Африці пропонують мисливцям за знижками вбивати леопардів та слонів  

В Африці пропонують мисливцям за знижками вбивати леопардів та слонів  

Фото: pixabay.com

Для організації сафарі використовуються спеціально відібрані тварини.

Британським мисливцям пропонують цинічну знижку 20% на відстріл леопардів, гепардів та носорогів в Африці. Бегемоти, буйволи та слони також є у списку.

Про це пише видання Mirror.

Організатор сафарі - Браян Рудт - розповів, що розпочав акцію, щоб заманити мисливців до Намібії після пандемії.

Британці подорожують до південноафриканської країни через велику різноманітність дичини, яку вони можуть переслідувати, відстежувати та вбивати.

Мисливці можуть заплатити до 21 тисяч фунтів стерлінгів, щоб застрелити леопарда, або 20 тисяч фунтів стерлінгів, щоб убити носорога.

"Полювання на леопарда - це значною мірою вправа на терпіння і може тривати до 12 днів. Ми не полюємо на сотні тварин на рік. Ми отримуємо обрану кількість тварин і не вбиваємо їх усіх", - каже 31-річний  мисливець Рудт.

"Дозволити мисливцям вбивати заради розваги - це не спосіб керувати дикою природою. Знижка цинічна. Якщо ми хочемо припинити цю жахливу діяльність, ми повинні знайти гуманні способи управління середовищем, які приносять користь як дикій природі, так і громадам, які живуть поряд з нею", - заявив у свою чергу доктор Марк Джонс, керівник відділу політики благодійної організації Born Free.

Нагадаємо, в Африці лише за два роки заради збагачення за рахунок нелегального продажу слонової кістки, злочинні мережі винищили понад 100 тисяч слонів. Зокрема, Східна Африка втратила близько 24 тисяч тварин, Центральна – 42 тисяч, а у Південній Африці було убито 41 тисячу слонів. Лише за 7 років загальна популяція величезних ссавців скоротилася з 550 тисяч тварин до 470 тисяч. 

Тайський мисливець за зміями упіймав 4-метрову кобру голими руками

Тайський мисливець за зміями упіймав 4-метрову кобру голими руками

Повʼязані теми:

Наступна публікація