Азербайджан заявив про взяття під контроль 13 сіл в Нагірному Карабаху

Дата публікації
Перегляди
1255
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Азербайджан заявив про взяття під контроль 13 сіл в Нагірному Карабаху

Фото: Associated Press

Азербайджанський лідер звинуватив Вірменію в порушенні перемир'я.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв про взяття під контроль азербайджанською армією 13 сіл в Джебраїльському районі в Карабаху.

Про це 19 жовтня глава держави написав на своїй сторінці у Twitter.

"Звільнено села Солтанли, Амірварли, Машанли, Гасанлі, Алікейханли, Гумлаг, Аріф Гаджили, Геярчінвейселлі, Ніязгуллар, Кеча Мамедлі, Шахвеллі, Гаджи Баку, Ісагли Джебраїльський району", - зазначив він.

Алієв також звинуватив Вірменію в порушенні тимчасового гуманітарного перемир'я.

"Збройні сили Вірменії, грубо порушивши погоджений тимчасовий режим гуманітарного припинення вогню, після 00:02 [за місцевим часом, 23:02 17 жовтня за київським часом] 18 жовтня піддали обстрілу з важкої артилерії населені пункти і бойові позиції Азербайджану. В результаті цих дій є загиблі і поранені. Азербайджанська армія, давши супротивникові гідну відповідь, звільнила від окупації кілька населених пунктів ", - написав він.

Нагадаємо гуманітарне перемир'я між країнами було порушено майже одразу після початку. У міністерстві оборони Вірменії заявили, що саме азербайджанська сторона вже за декілька хвилин після початку режиму припинення вогню порушила його.

Водночас у міністерстві оборони Азербайджану заявили, що упродовж ночі вірменські збройні сили з мінометів та артилерії обстріляли місто Джебраїл, а також села Джебраїлського району. При цьому у відомстві зазначили, що азербайджанські військові вдалися до "адекватних дій у відповідь".

Зазначимо, що це вже друга спроба сторін конфлікту домовитися про перемир'я. Так, після перемовин у ніч проти 10 жовтня Баку та Єреван також домовилися про припинення вогню, однак, не дотрималися його

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії

Конфлікт у Нагірному Карабасі: Азербайджан вперше визнав, що завдав удару по території Вірменії
Наступна публікація