В Індії 30-річна незаймана жінка змогла народити дитину

Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Індії 30-річна незаймана жінка змогла народити дитину

Фото: Facebook \ Revati Bordawekar Chandragiri

Вона страждає від хвороби, яка унеможливлює заняття сексом.

В індійському місті Ахмеднагар 30-річна заміжня жінка народила дитину – при цьому вона ніколи в житті не займалася вагінальним сексом.

Про це пише The Sun.

Справа в тому, що Реваті Бордавекар страждає від вагінізму – захворювання викликає у неї спазми піхви за будь-якого дотику.

Вона дізналась про проблему у 22 роки. Тоді Реваті вперше спробувала використати тампон, але їй не вдалося його вставити. Тоді вона посоромилася звернутись до лікарів, хоча почала підозрювати, що у неї можуть бути проблеми із сексом в майбутньому.

Фото: Facebook \ Revati Bordawekar Chandragiri

Зі своїм нинішнім чоловіком Чанмою вона познайомилася у Мережі, у них спалахнув роман, і він переїхав до неї до Індії зі США. Реваті берегла цноту до шлюбу і сподівалась, що все вдасться, коли прийде час. Проте у першу шлюбну ніч вона розповіла про свій стан чоловікові і той все зрозумів і сказав, що їм треба витратити час на те, аби краще пізнати один одного.

За рік Реваті все ще не могла займатися сексом і звернулася за порадою до професіоналів і друзів. Їй сказали практикувати прелюдію, пити вино і використовувати знеболювальний крем. Але "вагінізм – справжній, - каже жінка. - Він не у тебе в голові, та не зникне, якщо ти розслабишся, вип'єш вино чи використаєш змазку".

Зрештою вона звернулась до лікарів, і ті під загальним наркозом, розрізали її дівочу пліву і розширили її, аби спробувати допомогти. Проте і це нічим не зарадило.

2018 року пара звернулась до ЕКО в надії мати дітей. Завдяки штучному заплідненню жінка змогла завагітніти і народити дівчинку на ім'я Єва. Після довгих роздумів Реваті навіть наважилась відмовитись від кесаревого розтину. Зараз вона має надію, що після пологів зможе займатися повноцінним сексом.

Нагадаємо, в Австралії жінка народила дуже рідкісних напівідентичних близнюків – медики реєструють такий випадок лише вдруге. Цей тип є унікальним, адже зазвичай такі ембріони не виживають.

Топ-5 поширених міфів про вагітність та їх розвінчання

Топ-5 поширених міфів про вагітність та їх розвінчання

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація