В Індонезії введуть кримінальне покарання за зраду та одностатеві стосунки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Закон планують ухвалити до кінця вересня.

В Індонезії до кінця вересня хочуть ухвалити закон який криміналізує секс поза шлюбом та заборонить одностатеві відносини. Проєкт кодексу повинен бути ухвалений вже на наступному тижні, після того, як уряд схвалив законопроєкт.

Про це пише CNN.

Організація Human Rights Watch вже назвала документ Кримінального кодексу "катастрофічним не тільки для жінок, релігійних і гендерних меншин, а й для всіх індонезійців". Правозахисники закликають законодавців відмовитися від прийняття суперечливого закону.

Індонезія є країною з мусульманською більшістю, але вважає себе толерантною нацією з різноманітним етнічним і релігійним світом. Нетерпимість в країні до релігійних і сексуальних меншин посилюється під тиск релігійних консерваторів.

Новий Кримінальний кодекс розроблявся протягом десятиліть. Глава Міністерства юстиції і прав людини Індонезії Ясон Лаолі заявила, що закон покликаний замінити 100-річний Кримінальний кодекс голландської колоніальної епохи і зробити кримінальне законодавство Індонезії більш сучасним

Комісія Палати представників, яка займається юридичними аспектами цього питання, погодила остаточний законопроєкт, який законодавці розглянуть 24 вересня на засіданні парламенту. Попередньо усі партії в парламенті вже дали свою згоду на його ухвалення.

Новий кодекс набуде чинності через 2 роки після рішення про підтримку законопроєкту.

Нагадаємо, раніше у султан Брунею Хассалан ухвалив закон, який вводить смертну кару за одностатеві стосунки та зраду. На додачу Хассанал планує ввести смертну кару за грабіж і ґвалтування. Зміни в законодавстві вже засудили в ООН.

Відео У Брунеї за подружню зраду чи одностатеві стосунки закидатимуть камінням на смерть

А за крадіжку - відрубуватимуть руки. Відповідне розпорядження ухвалив тамтешній султан Хассанал. Нові закони пояснив намірами посилити влив ісламу в суспільстві. На додачу Хассанал планує впровадити смертну кару за грабіж, зґвалтування та знеславлення пророка.  

У Брунеї за подружню зраду чи одностатеві стосунки закидатимуть камінням на смерть

Залиште свій коментар

Вибір редакції