Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Іраку почалася операція зі звільнення міста Мосул

стартувала Операція з перекриття шляхів постачання бойовиків.

В Іраку почалася операція по звільненню міста Мосул. З відповідною заявою виступив спецпредставник президента США по боротьбі з "Ісламським державою".

Дипломат, який перебуває у Багдаді повідомив, що стартувала операція з перекриття шляхів постачання бойовиків між Мосулом і Раккой — самопроголошеної столицею ісламістів в Сирії. Кампанія буде складною, але план дій добре опрацьований, зазначив Макгерк.

В діях, як повідомляв іракський прем'єр Хайдер аль-Абаді, візьмуть участь всі види збройних сил країни. Армія отримає підтримку з боку народного ополчення і міжнародної повітряної коаліції, яку очолюють США.

Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй в п'ятницю, 26 лютого, одноголосно прийняв резолюцію з вимогою, щоб всі учасники війни в Сирії дотримувалися перемир'я. Режим припинення вогню в Сирії почався опівночі 27 лютого.

Правозахисники зазначили, що з настанням перемир'я кількість загиблих істотно зменшилася, але режим тиші все одно хиткий – сторони конфлікту звинувачують один одного в обстрілах.

Громадянська війна в Сирії почалася в 2011 році і за п'ять років забрала життя понад 270 тисяч осіб. Кілька мільйонів сирійців стали біженцями – найбільша кількість іммігрантів з охопленої війною країни прихистили Туреччина і Ліван.

Під час війни більшу територію Сирії захопили бойовики "Ісламського держави" - вони, а також терористи з "Фронту ан-Нусра" не є учасниками перемир'я. Крім того, окремі території знаходяться під контролем військ Башара Асада, опозиції і курдів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції