В НАТО домовились про розміщення чотирьох додаткових батальйонів у Польщі і Балтії

До кожної з країн відрядять додатково до тисячі військових.

Від можливої російської агресії країни Балтії та Польщу захищатимуть чотири батальйони НАТО, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Рішення про дислокацію в цих державах багатонаціональних сил уже ухвалене, лишилися формальності. До кожної з країн на східному фланзі НАТО відрядять додатково до тисячі бійців.

На зустрічі міністрів оборони Альянсу, що розпочнеться 14 червня - мають домовитися про кількість і склад батальйонів.

Крім того, міністри обговорять і Україну. Генсек НАТО Єнс Столтенберґ відзначив, що в Брюсселі занепокоєні ситуацією на українському Сході і відповідальність за це несе Росія.

Раніше повідомлялося, що британські солдати вперше будуть базуватися в трьох країнах Балтії в рамках нової стратегії НАТО для стримування потенційної агресії з боку Росії. На саміті НАТО, який відбудеться 8-9 липня у Варшаві, Британія запропонує розгорнути 1000 військовослужбовців з танками і артилерією. Загалом НАТО має намір розмістити 4000 військовослужбовців в Естонії, Латвії та Литві. Це рішення повинні узгодити на тому ж саміті в липні. 

Чотири батальйони НАТО захищатимуть країни Балтії та Польщу від потенційних загроз

Рішення про дислокацію в цих державах багатонаціональних сил уже ухвалене, лишилися формальності. До кожної із країн на східному фронті НАТО відрядять додатково до тисячі бійців. На зустрічі міністрів оборони Альянсу, що розпочнеться завтра, мають домовитися про чисельність і склад батальйонів. Крім того, міністри обговорять і Україну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: