В Росії колишній міліціонер зізнався у вбивстві 82 жінок

"Ангарський маніяк", будучи співробітником міліції, протягом 15 років вбивав мешканок свого міста.

В Росії колишній міліціонер Михайло Попков з Ангарська, який нині відбуває довічне ув'язнення за 22 вбивства, зізнався у скоєнні ще 60 вбивств, які він здійснив від 1992 до 2007 року. Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з інформацією, Іркутське управління Слідчого комітету стверджує, що поки Попкову висунуто нові звинувачення лише за 47 епізодами.

За словами так званого ангарського маніяка, жертви, які раніше були невідомі, були жителями Ангарська, і всі вони були жінками. Знаряддями вбивства йому слугували сокира, лопата, ножі, молотки, мотузки, ремені, битка і викрутки.

Зазначається, що Попкова засудили на довічне ув'язнення у січні 2015 року за скоєння 22 вбивств та 2 замахи, які він вчинив від 1994 до 2000 року. При цьому до 1998 року чоловік залишався співробітником міліції.

Нагадаємо, раніше у Білорусі була вбита настоятелька жіночого Cвято-Ксеніевского монастиря ігуменя Василіса. У скоєні жорсткого вбивства підозрюється 29-річна громадянка Казахстану, яка тимчасово була поселена в монастирі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: