В Сирії знайшли поховання 3500 людей, вбитих терористами "ІДІЛ"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поховання знайшли в сирійському місті Ракка.

У сирійському місті Ракка, яке протягом певного часу вважався "столицею" "Ісламської держави", виявили масове поховання жертв терористів.

Про це повідомляє AFP.

Агентство називає це найбільшим зі знайдених на сьогодні: в братських та окремих могилах поховані не менше 3500 осіб. Тіла 120 загиблих вже ексгумовані.

Ракка перебувала під контролем терористів "Ісламської держави" протягом майже чотирьох років. Сирійські збройні формування, що діяли за підтримки США, відбили місто в жовтні 2017 року.

Нагадаємо, нещодавно останні кілька сотень терористів, переважна більшість з яких іноземці, ухвалили рішення здатися в полон підтримуваним США курдським військам. Водночас там зазначають, що бойовики "ІДІЛ" досі можуть переховуватися у підземних тунелях населеного пункту.

Таким чином курди повністю встановили контроль над всією територією Сирії на схід від річки Євфрат, тоді як західний берег підконтрольний військам режиму Асада. Активний наступ на Бангуз розпочався від 10 лютого. До того, курди на тиждень призупиняли операцію, аби дозволити втекти цивільним особам. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції