Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вища виборча комісія Туреччини відмовилася скасувати підсумки референдуму

Відразу три опозиційні партії вимагають анулювати підсумки волевиявлення.

Вища виборча комісія Туреччини відмовилася скасувати підсумки референдуму за поправки до конституції, які значно розширили повноваження президента країни Реджепа Тайіпа Ердогана.

Про це повідомляє турецьке державне інформаційне агентство Анадолу.

Відразу три опозиційні партії звернулися до комісії з вимогою анулювати підсумки референдуму. Вони заявляли, що волевиявлення відбулося з повним порушенням норм законодавства.

Вища виборча комісія голосувала окремо по кожній партії і в підсумку всі три звернення були відхилені.

Референдум у Туреччині. Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 16 квітня в Туреччині відбувся референдум щодо внесення змін до Конституції, які значно розширюють повноваження президента країни. За останніми даними, опрацьовано 99,97% бюлетенів, 51,18% голосів було віддано "за" внесення змін, натомість 48,82% — "проти".

Голова Центральної виборчої комісії Туреччини Сади Гювен підтвердив, що більшість тих, хто проголосував на референдумі, висловилися за зміну конституції.

У відповідь на це у чотирьох районах Стамбула незгодні із результатами референдуму вийшли на вулиці з каструлями і сковорідками, висловлюючи свій протест. У той же час найбільша турецька опозиційна Республіканська народна партія буде вимагати перерахунку понад 60% голосів. Заступник голови партії Ердал Аксунгер заявив про масові фальсифікації під час референдуму.

Відео У Туреччині масово підписують петиції про перерахунок голосів на референдумі

Залиште свій коментар

Вибір редакції