Вишеградська четвірка відкинула квоти щодо біженців у ЄС

Країни повинні приймати мігрантів, залежно від власних можливостей.

Вишеградська четвірка відкинула квоти щодо розподілу біженців по країнах Євросоюзу.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

У заяві, прийнятій на саміті ЄС у Братиславі, Польща, Угорщина, Чехія і Словаччина заявили, що країни повинні приймати мігрантів, залежно від власних можливостей.

У документі запропоновано ввести такий порядок для контролю міграції, як у США, де вся інформація про мігранта повинна бути передана владі ще до його в'їзду в країну. Як наголошено в заяві, захист кордонів - це ефективний спосіб боротьби з нелегальною міграцією.

Водночас прем'єр-міністр Угорщини на саміті Віктор Орбан заявив, що в ході зустрічі не вдалося змінити міграційну політику ЄС, яку він назвав "саморуйнівною і наївною". За його словами, якщо Німеччина не піде на жорстке обмеження кількості мігрантів, це викличе поршневий ефект, в результаті якого ще більше людей хлине в Європу.

Орбан також повідомив, що лідери країн, розташованих на так званому "балканському маршруті" міграції, а також Німеччини та Австрії зустрінуться 24 вересня в Відні і спробують знайти "шлях для руху вперед".

Нагадаємо, що Меркель не пов'язує тероризм у Німеччині з припливом мігрантів. На її думку, незважаючи на приплив мігрантів, "Німеччина залишиться Німеччиною".

Залиште свій коментар

Наступна публікація