Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Влада й опозиція Сирії не хочуть федералізації країни

Кожна сторона представила своє бачення щодо деяких питань.

На переговорах щодо Сирії делегації уряду і опозиції дотримуються єдиної позиції щодо необхідності збереження єдності і цілісності країни, відмови від дискусій про федералізм.

Про це заявив спецпосланець генерального секретаря ООН по Сирії Стеффан де Містура.

Раніше делегація сирійської Вищого комітету з переговорів на переговорах в Женеві представила документ з принципами політичного переходу в країні.

У свою чергу, опозиційна група представила в Женеві документ з ідеями конституції для його подальшого опрацювання. Кожна сторона представила своє бачення щодо деяких питань. Нагадаємо, що раніше в четвер три курдських регіони проголосили утворення федерації на півночі Сирії.

Депутати від Джазіри, Кобани і Африна, присутні на конференції в місті Рмейлан, проголосували за схвалення декларації про утворення федерації.

Уряд Сирії вже оголосило, що нового утворення не визнає. Аналогічної думки дотримуються і в Анкарі і Вашингтоні.

З 27 лютого в Сирії діє угода про припинення вогню, ініціаторами якого стали Росія і США. Цей документ, зокрема, передбачає, що військові дії продовжаться тільки у відношенні до "Ісламської держави" та інших екстремістських організацій, визначених радою безпеки ООН.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін 14 березня дав наказ про виведення основної частини російської військової угруповання з Сирії. Перша група російських винищувачів покинула Сирію 15 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції