ВООЗ визнала вірус Зіка загрозою світового масштабу

Вірус Зіка вперше був виявлений в 1947 році в Уганді.

Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що вірус лихоманки Зіка є загрозою світового масштабу, і оголосила режим надзвичайного стану.

Ситуація вимагає скоординованої міжнародної реакції. Однак при цьому немає потреби вводити обмеження на поїздки або торгівлю.

Вірус Зіка вперше був виявлений в 1947 році в Уганді, але до недавнього часу вважався безпечним для людини.

Нагадаємо, що 25 січня Всесвітня організація охорони здоров'я попередила, що вірус Зіку пошириться на всі країни Північної і Південної Америки, за винятком Канади і Чилі.

Потрапивши в 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, він дуже швидко поширився по материку. Зараження відбувається через укуси комарів. Поки неясно, чи патоген передається від людини до людини статевим шляхом.

У ВООЗ наголосили, що вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії. Вакцини для профілактики або лікування вірусу не існує. Сама хвороба викликає невелике підвищення температури і висип.

27 січня в США повідомили, що вірус був зафіксований у дорослого жителя Вірджинії, який виїжджав за межі країни, а також у жителя штату Арканзас.

Найбільше спалахи захворювання були зареєстровані в Азії, Африці, Південній і Північній Америці, Тихоокеанському регіоні. Вірус проник також в кілька країн Європи, крім Німеччини, це - Швейцарія, Данія Швеція, Великобританія, Португалія і Нідерланди.

вірус Мови

ВідеоСьогодні ВООЗ вирішуватиме, чи оголошувати спалах вірусу Зіка надзвичайною ситуацією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: