Україна і Канада хочуть утворити ЗВТ

Вільна торгівля має компенсувати збитки Києві від економічної війни з РФ.

Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою може бути підписано вже цього року. Про це повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк під час зустрічі з міністром закордонних справ Канади Стефаном Діоном, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це перший офіційний візит до України головного канадського дипломата після формування нового уряду цієї країни. Під час зустрічі обговорювали плани українсько-канадських відносин на наступний рік.

Як стало відомо, у червні в Україні відбудеться спільний українсько-канадський бізнес-форум. Це має залучити додаткові інвестиції в українську економіку.

Також політики домовилися, що вже цього року угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою має бути остаточно підписано і передано парламентам на ратифікацію.

"Ця угода – це відкриття наших спільних ринків і це ще один крок в допомозі Україні, в тому, щоб подолати не лише військову, але й економічну агресію Росії", - розповів Яценюк.

Також на зустрічі міністр закордонних справ Канади заявив, що проводити вибори на Донбасі можна буде лише після повного відведення російського озброєння. Однак незалежно від стану справ на фронті Канада підтримуватиме українські реформи. А Яценюк після зустрічі з Діоном висловив упевненість, що про зняття санкцій з РФ у світі наразі не йдеться.

ВідеоУкраїна і Канада повинні в цьому році підписати угоду про зону вільної торгівлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: