Гривня очолила щотижневий рейтинг валют, які найбільше девальвували - Bloomberg

Українська грошова одиниця встановила черговий антирекорд.

Українська гривня очолила щотижневий рейтинг валют, які найбільше девальвували.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Bloomberg.

Гривня втратила 2% і встановила антирекорд 2016 року на рівні 25,7 грн за долар. Але аналітики агентства вважають, що українська валюта може втратити і до 4,4%, що буде найбільшим показником девальвації із загального переліку валют, який відстежує Bloomberg.

Фінансисти вважають, що причинами падіння курсу є незначна пропозиція валюти з боку Нацбанку України, яка прагне зберегти обсяг резервів до моменту отримання чергового траншу від Міжнародного валютного фонду.

"І хоча Фонд, найімовірніше, прийме позитивне рішення щодо траншу в лютому, це навряд чи дасть змогу Нацбанку України надати достатню допомогу імпортерам, які очікують стабільності валюти", - йдеться у повідомленні.

Але аналітики агентства переконані, що нинішня девальвація може бути тимчасовою. Це може статися щойно Україна отримає кредит від МВФ, а ринок побачить сигнали фінансової підтримки країні. Тоді валюта повинна зміцнитися - до 24 грн за долар".

ВідеоХто наживається на девальвації гривні

Нагадаємо, у державному бюджеті на 2015 рік був закладений долар по 21,7 гривні. У держбюджеті-2016 заклали середній курс долара по 24,1 гривні, а під кінець року – 24,4 гривні. Антирекорди за всю свою історію гривня встановила 26 лютого 2015 року. Тоді в офіційних курсах НБУ долар США сягнув 30,01 грн, а євро – 34,04 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: