Єгипет накрила друга хвиля протестів проти нової влади

Дата публікації
Перегляди
1435
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Єгипет накрила друга хвиля протестів проти нової влади

Єгипет накрила нова хвиля протестів / Фото: AFP

Тисячі Єгиптян вийшли на вулиці, щоб повалити Вищу військову раду Єгипту, яка стала на чолі країни після скинення Хосні Мубарака.

У суботу, 19 листопада, співробітники єгипетської поліції на центральній каїрській площі Тахрір в Єгипті розганяли тисячі мітингувальниів і демонтували намети.

Під час розгону наметового містечка, розбитого учасниками багатотисячної акції проти посилення влади Вищої військової ради Єгипту, сталися сутички з поліцією, декілька людей отримали травми. Поліцейські били демонстрантів, багатьох заарештували.

Напередодні десятки тисяч єгиптян зібралися на площі Тахрір на демонстрацію протесту проти посилення влади військових у Єгипті.

Якщо раніше демонстрації організовували ліберально-демократичні політичні рухи, то тепер на чолі акції протесту були ісламські "Брати-мусульмани".

Окрім "Братів-мусульман", до акції протесту приєдналися салафіти, ліві і ліберальні групи, а також низка молодіжних організацій.

Вони вимагали оголошення графіка закінчення військового правління, що почалося в лютому після повалення Хосні Мубарака, і виконання обіцяних реформ.

В офіційній заяві, оприлюдненій "Братами-мусульманами" перед акцією, сказано, що Військова рада позбавляє народ прав і зміцнює власну диктатуру.

Під час демонстрації постраждали близько 80 людей - переважно, через тисняву.

Читайте також:

Післяреволюційний Єгипет знову охопили заворушення

Арабські революції оцінили у 55 мільярдів доларів

Жертвами зіткнення християн з військовими в Каїрі стали вже 22 людини

Молодь Єгипту повстала проти військової влади: "Повертайтеся в казарми!"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1435
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація