Європарламент проголосував за введення санкцій проти Угорщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країну можуть позбавити права голосу в Раді ЄС.

12 вересня Європейський парламент підтримав запровадження санкційної процедури проти Угорщини через тривале порушення Будапештом "правил та цінностей Євросоюзу".

Про це повідомляє Європейська правда.

За доповідь, яка закликає покарати Угорщину, проголосували 448 євродепутатів, 197 виступили проти, 48 – утрималися.

У доповіді засуджувався тиск на незалежні медіа країни, усунення від посад незалежних суддів, унеможливлення роботи неурядових організацій, які надають допомогу мігрантам та біженцям, збагачення членів уряду та їхніх родин за рахунок європейських фондів та інші порушення Будапешта.

Слідом за цим Рада ЄС має розпочати власне розслідування порушень Угорщиною цінностей ЄС. Якщо статтю 7 Лісабонського договору буде активовано щодо Угорщини, її можуть позбавити права голосу в Раді ЄС.

Раніше Єврокомісія запустила схожу санкційну процедуру проти Польщі через порушення верховенства права.

Виступаючи напередодні у Європарламенті на захист своєї політики, прем'єр Угорщини Віктор Орбан назвав доповідь Європарламенту образою угорської нації та тиском на Будапешт.

Нагадаємо, у липні комісія Європейського Союзу подала до суду на Угорщину. Причина позову - Угорщина не дотримується європейських правил щодо надання притулку біженцям.

ВідеоКомітет Європарламенту підтримав санкції проти Угорщини

Комітет Європарламенту підтримав відкриття санкційної процедури проти країни, бо дії її влади порушують фундаментальні цінності ЄС. Обмеження хочуть запровадити, бо у Брюсселі мають сумніви щодо незалежності угорських судів та свободи ЗМІ. А також - через жорстоке поводження Угорщини, яка нещодавно ухвалила дискримінаційний закон з мігрантами.

Комітет Європарламенту підтримав санкції проти Угорщини

Залиште свій коментар

Вибір редакції