Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні скасували десятки авіарейсів, заблоковані дороги.

Кілька днів поспіль сніг засипає північні, центральні та південні регіони Іспанії. В окремих місцях його насипало аж до пояса.

Через негоду в Іспанії закривають дороги, обмежують рух вантажівок, а на гірські шляхи не пускають машини, на колесах яких немає ланцюгів проти ковзання. Також скасовують чи затримують десятки авіарейсів. Про це повідомляє El Mundo. Тисячі будинків залишилися без світла.

Нагадаємо, зимова негода зненацька заскочила й балканські країни. Найкритичніша ситуація у Боснії. Лише за три години там випало снігу до колін. Десятки поселень залишися без електрики.

У столиці Росії Москві – також сніговий колапс. Пориви вітру були настільки сильні, що зламали 360 дерев. Один чоловік загинув. Ще п’ятеро осіб опинилися на лікарняних ліжках. Десятки авіарейсів скасовані, сотні – відкладені. Понад п’ять тисяч людей залишилися без світла. Метеорологи кажуть, такої стихії ще не було за усю історію спостережень.

ВідеоХуртовини спричинили сніговий колапс у Росії та Європі

Через заметілі в Іспанії поліція закрила 18 автомагістралей. Зимова негода зненацька заскочила й балканські країни. Найкритичніша ситуація у Боснії. Лише за три години там випало снігу по коліна. Десятки поселень залишися без електрики. У Москві - сніговий колапс. Пориви вітру настільки сильні, що вже зламали 360 дерев. Один чоловік загинув. Ще п’ятеро опинилися на лікарняних ліжках.

Хуртовини спричинили сніговий колапс у Росії та Європі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції