Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У столиці Росії через негоду загинула одна людина.

У Європі та Росії тривають потужні снігопади.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Через заметілі в Іспанії поліція закрила 18 автомагістралей. Ще на майже сотню доріг не пускають машини, на колесах яких немає ланцюгів проти ковзання.

Зимова негода зненацька заскочила й балканські країни. Найкритичніша ситуація у Боснії. Лише за три години там випало снігу до колін. Десятки поселень залишися без електрики.

ВідеоЄвропа страждає через зимову негоду

Через заметілі в Іспанії поліція закрила 18 автомагістралей. Ще на майже сотню доріг не пускають машини, на колесах яких немає ланцюгів проти ковзання. Зимова негода зненацька заскочила й балканські країни. Найкритичніша ситуація у Боснії. Лише за три години там випало снігу по коліна.

Європа страждає через зимову негоду

У столиці Росії Москві – також сніговий колапс. Пориви вітру настільки сильні, що вже зламали 360 дерев. Один чоловік загинув. Ще п’ятеро осіб опинилися на лікарняних ліжках. Десятки авіарейсів скасовані, сотні – відкладені. Понад п’ять тисяч людей залишилися без світла. Метеорологи кажуть, такої стихії ще не було за усю історію спостережень.

ВідеоЗавірюха спричинила сніговий колапс у Москві

На вихідних завірюха паралізувала життя в російській столиці. Випала рекордна кількість снігу, а пориви вітру були настільки сильними, що поламали кілька сотень дерев. Одна людина загинула.

Завірюха спричинила сніговий колапс у Москві

Тим часом негода вирує і в Україні.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції