За "оргію на пляжі" жінка постане перед судом, а хлопців відпустили

Дата публікації
Перегляди
8142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За "оргію на пляжі" жінка постане перед судом, а хлопців відпустили

Секс на людному пляжі в Тель-Авіві викликав в Ізраїлі справжній скандал / Фото: mako.co.il

"Оргія" на пляжі в Тель-Авіві насправді виявилася лише актом сексу між однією парою.

Головній героїні скандальної "оргії на пляжі" в Тель-Авіві, скоріш за все, доведеться відповідати за "непристойну поведінку". Проти підлітків обвинувачення не висуватимуться, оскільки, як повідомили в поліції, у їхніх діях немає складу злочину.

Поки після багатогодинного допиту в поліції жінка була звільнена під заставу і підписку про невиїзд.

Незабаром після цього вона дала інтерв'ю місцевим ЗМІ, в якому розповіла, що мала на пляжі сексуальні стосунки лише з одним з підлітків, з яким була знайома раніше. Причому секс у них, за її словами, був досить далеко від берега, тому не міг заважати іншим відпочиваючим.

Жінка наполягала на тому, що повністю віддавала звіт своїм діям, її не примушували до сексу і вона робила це з доброї волі.

Вислухавши її свідчення, правоохоронці повідомили, що зрозуміли, чому "оргія на пляжі" не викликала шквалу дзвінків до поліції. Там також не вбачають великого злочину у флірті жінки з кількома підлітками і в одиничному любовному акті в море.

Нагадаємо, що раніше ізраїльські ЗМІ цитували слова очевидців, які стверджували, що протягом декількох годин жінка серед білого дня займалася сексом на пляжі з багатьма молодими чоловіками.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація