Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Забили до смерті" у боях на кордоні Китаю та Індії використовували битки і палиці з цвяхами

"Забили до смерті" у боях на кордоні Китаю та Індії використовували битки і палиці з цвяхами

Прикордонників убили в рукопашному бою.

У смертельній сутичці між індійськими та китайськими прикордонниками, яка сталася у Гімалаях на спірній ділянці кордону, не застосовували вогнепальної зброї. Натомість військові користувалися незвичайним знаряддям.

Про це повідомляє британська BBC.

На знімку, опублікованому 18 червня, видно примітивну зброю, схоже, зроблену з залізних прутів, оббитих цвяхами. Фото передав індійський офіцер, який служить на кордоні з Китаєм. За його словами, цю зброю використовували китайські військові

Аналітик з питань оборони Аджай Шукла, який першим твітнув зображення, описав використання такої зброї як "варварство". Фото викликало обурення багатьох користувачів соцмереж з Індії і швидко поширилося у Twitter. Ні китайські, ні індійські чиновники цього не коментували.

У ЗМІ повідомляється, що військові зіткнулися на гірських хребтах на висоті майже 2667 м уздовж крутої місцевості. При цьому деякі солдати зазнали обморожень через мінусові температури у високогірній місцевості.

Як передає AFP, в індійській армії заявили, що їхніх прикордонників вбили в рукопашному бою. Згідно з повідомленнями, учасників бойових дій "забивали до смерті" та кидали у замерзаючі води сусідньої річки. Розтини тіл деяких загиблих показали, що "первинна причина смерті утоплення, і схоже, що вони впали з висоти у воду через травми голови", - повідомив чиновник AFP.

За непідтвердженою інформацією від індійських ЗМІ, у сутичці загинуло щонайменше 40 китайських солдатів. Однак Китай поки не надає будь-якої інформації про жертви. Деякі індійські солдати досі вважаються зниклими безвісти.

Зброя
BBC

Передісторія:

  • Ввечері 15 червня, на кордоні Індії та Китаю сталося військове зіткнення, в результаті якого загинуло 20 індійських прикордонників. Офіційних даних щодо кількості жертв з китайської сторони немає
  • Конфлікт стався між китаськими і індійськими військовими навколо регіону Ладакх в Гімалаях через неврегульований спільний кордон. Вперше за 45 років у цьому районі сталося смертельне зіткнення.
  • Від початку смертельного протистояння, активісти обох держав влаштовують акції протесту проти зіткнень у спірному прикордонному районі Гімалаїв, тоді як чиновники обережно висловлюються та намагаються врегулювати напруженість дипломатично.
  • Пекін заявив, що індійські війська "двічі перетнули кордон ... провокуючи та атакуючи китайський персонал". А в Індії вважають,що китайська сторона прагнула прокласти дорогу на індійській стороні долини і "вжила заздалегідь продуманих і запланованих дій, що призвели до насильства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції