Жоден з пасажирів літака Boeing не був застрахований

Родичів загиблих не повинні залишити без компенсацій.

Російські пасажири, які загинули під час катастрофі Boeing в Ростові-на-Дону, не були застраховані від нещасного випадку, повідомив директор відділу зв'язків з громадськістю "Інгосстраха" Карен Асоян.

"Перевірили всіх. Ніхто з пасажирів не купував окремо поліси, які включають в себе ризики від нещасного випадку. Частина пасажирів були застраховані в Інгосстраху, але ця страховка не передбачає виплат по нещасному випадку, вона виключно медична", - сказав Асоян, уточнивши, що виплати в разі загибелі видаються тільки за наявності страховки від нещасного випадку.

У свою чергу президент туроператора "Наталі Турс" Володимир Воробйов пояснив, що компенсації родичам загиблих у катастрофі Boeing 737 повинна виплатити авіакомпанія Flydubai, пише РБК.

Глава Ростуризму Олег Сафонов констатував, що туристична страховка покриває тільки надання медичних послуг, додавши однак, що в цьому випадку "повинні працювати міжнародні правила, і кожен пасажир, який знаходиться в літаку, він застрахований".

"Ця робота щодо компенсацій сім'ям загиблих, я впевнений, буде проведена", — заявив керівник Ростуризму в коментарі ТАСС.

За словами Володимира Воробйова, "Наталі Турс" зв'язалася з авіакомпанією, але там поки не змогли відповісти, яку компенсацію отримають родичі загиблих. Всього в літаку повинні були знаходитися до 30 осіб, які вилетіли на відпочинок за путівками туроператора. На борту лайнера знаходилися три туристи компанії "АРТ-Тур".

Нагадаємо, що раніше президент РФ Володимир Путін доручив керівництву МНС і владі Ростовської області зробити все для надання допомоги сім'ям жертв аварії. В адміністрації регіону тим часом заявили, що родичам загиблих перерахують 1 млн рублів компенсацій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: