Зоофілія в армії США так і не прижилася

Дата публікації
Перегляди
8702
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зоофілія в армії США так і не прижилася

Американським солдатам не встигли дозволити, і знову заборонили секс з тваринами

Пентагон заспокоїв обурених чутками про скасування покарання за армійську зоофілію.

Пентагон запевнив, що секс з тваринами в армії ніхто не дозволить, а солдатів-зоофілів і надалі віддаватимуть під трибунал.

Раніше представники консервативних та релігійних організацій забили тривогу у зв'язку з тим, що в ухваленому сенатом США проекті закону про військовий бюджет міститься поправка про виключення статті 125.

Ця стаття забороняє содомію. Серед іншого (зокрема, статевих актів з людиною тієї ж статі) її визначення включає і статеві зносини з тваринами.

Як вважають оглядачі, політики, вочевидь, хотіли лише зняти заборону на одностатеві зв'язки, а пункт про зоофілію просто пропустили. Зараз же військовому відомстві пообіцяли, що "скотоложество" як і раніше буде вважатися порушенням військової дисципліни.

Необхідність поправки була обумовлена тим, що у вересні 2011 року набув чинності закон, який офіційно дозволив служити в армії США відкритим геям і лесбіянкам.

Тепер коригуванні піддаються й інші законодавчі акти, з усіх них виключаються положення, що зараховують гомосексуальні зв'язки до розряду статевих збочень.

Читайте також:

Американським солдатам дозволили секс з тваринами

Слідом за геями в армії США з'являться транссексуали і гендерквіри

Військовим США безкоштовно роздаватимуть журнал для геїв

У США закінчилися гроші на війни

Наступна публікація