2017-го до Києва приїхало найбільше туристів за останні три роки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість туристів, що відвідують Київ, зростає, але цьому певною мірою сприяють деякі негативні фактори.

2017-го кількість іноземних туристів, що відвідали Київ, була найвищою за останні три роки. Раніше мандрівники менше цікавились столицею України, але нова статистика показала, що ситуація змінюється на краще. Найбільше гостей міста приваблюють красиві київські храми та дешеві ціни.

За минулий рік кількість туристів практично сягнула рівня докризового 2013 року, пише УНІАН з посиланням на керівника управляння туризмом в КМДА. Відомо, що 2014-го гості з-за кордону залишили в Києві близько 6 мільярдів гривень. Натомість 2017 року ця сума зросла майже втричі – 17,9 мільярда гривень.

Крім того, відомо, що в середньому один іноземний турист залишає в Києві близько 150 доларів. Ця сума також зросла за останні три роки.

За даними КМДА, 60% іноземців, які відвідують Україну, приїжджають сюди як туристи, а третина — заради бізнес-справ. Основну масу саме туристів, як зазначають представники міської влади, складали європейці (52%). Ще третина притоку з азіатського регіону. І близько 8% від загального числа становлять приїжджі з-за океану.

Незважаючи на туристичне піднесення Києва, є й негативний бік. Так, частина мандрівників приїздить до Києва за дешевими сексуальними послугами.

Нагадаємо, що 2017 рік став для світу найтуристичнішим за останн сім років. Торік за кордон з’їздило більше ніж 1300 мільйонів людей із різних куточків світу. Першість серед країн, що приймали мандрівників, утримує Франція. Друге місце посіла Іспанія, яка цьогоріч випередила США.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції