Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакомпанія flydubai збільшила частоту рейсів до України

Громадяни України отримують візу по прибуттю до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Авіаперевізник flydubai з Об'єднаних Арабських Еміратів збільшив кількість рейсів до України, повідомляє russianemirates.com з посиланням на сайт перевізника.

Від 1 жовтня 2019 року авіакомпанія здійснюватиме рейси щоденно два рейси до міжнародного аеропорту "Бориспіль" (KBP) до Києва і тричі на тиждень до міжнародного аеропорту "Одеса" (ODS).

Частота рейсів до України збільшилася з дев'яти до 17 на тиждень, що надає пасажирам більше можливостей для подорожей під час високого туристичного сезону.

Старший віцепрезидент flydubai з комерційних операцій та електронної комерції Джейхун Ефенді зазначив: "Ми почали здійснювати рейси до України 2011 року. Протягом восьми років понад 1,3 млн пасажирів вибрали наші рейси. Авіакомпанія flydubai продовжує наслідувати свою стратегію і робити подорожі доступними для максимальної кількості людей, що надає українським пасажирам більшу гнучкість під час планування подорожей до популярних серед туристів місць, користуючись послугами міжнародного аеропорту Дубая", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в аеропорту Дубая пасажирів будуть доправляти до виходів на таксі.

Відео Мій путівник. Дубай - місто-казка посеред пустелі

Це місто, що виросло посеред пустелі. Місто, де на кожному кроці - рекорди. Райське життя зі своїми правилами. Це місто - Дубай - казка посеред пустелі.

Мій путівник. Дубай - місто-казка посеред пустелі

Залиште свій коментар

Вибір редакції