Через гори недоїдків у Венеції заборонили відкривати магазини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сміття на вулицях Венеції сприяє збільшенню різних паразитів, чайок та голубів.

У Венеції на три роки заборонили відкривати магазини, щоб зменшити неймовірний наплив туристів до міста. Обмеження насамперед стосується виїзних фуд-кортів та сувенірних крамничок.

Туристи приїздять до Венеції, гуляють серед старовинних вулиць та місточками, засипаючи бруківку й канали горами недоїдків та сміття, повідомляє Independent. Від цього у старовинному місті зросла кількість різних паразитів, чайок та голубів. Це псує історичну частину Венеції, яка охороняєтеся ЮНЕСКО.

Щоб хоч якось виправити ситуацію мер міста Луїджі Бурганро наклав відповідну заборону на відкриття нових магазинів. В мерії розраховують, що це хоч якось зменшить наплив мандрівників.

Обмеження стосується Венеції та віддалених островів Мурано та Бурано.

Раніше історичну частину Венеції хотіли обгородити турнікетами, щоб лімітувати кількість туристів. Але місцеві вийшли на протести та поламали їх із закликами, що місто належить місцевим, а не меру чи туристам. Містяни закликають туристів бути відповідальними, відвідуючи історичні пам’ятки, - не вживати надміру спиртного та прибирати за собою.

Нагадаємо, що на одному із найпопулярніших курортів світу обурені навалою п'яних туристів. Минулого тижня жителі столиці популярного курортного острову Ібіца вийшли на вулиці, протестуючи проти розпусної, зневажливої поведінки туристів та нестримного нічного життя у місті.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції