Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розкішний номер-люкс облаштували у вежі Великої китайської стіни.

Тепер шанувальники китайської культури та історичних пам’яток цієї країни отримали унікальну можливість ще й пожити в одній із найвідоміших серед них. Так, у вежі Великої китайської стіни облаштували атмосферні апартаменти, проживання у яких можна виграти.

Облаштував апартаменти відомий сервіс для інтернет-бронювань AirBnB спільно з комітетом розвитку туризму у Пекіні.

У вежі облаштовано спальню із двоспальним ліжком з балдахіном, елегантним столом, кріслами та іншими розкішними меблями. Також тут є ванна кімната, а дах прикрашений панорамною мансардою, щоб спостерігати за зорями.

Правила внутрішнього розпорядку передбачають, що гості не повинні слухати гучно музику або намагатись пробратись у замкнені частини Великої китайської стіни та спускатись вздовж неї під час проживання.

Вперше розкішний люкс відкриють для гостей 4-8 вересня 2018 року. При цьому, проживання на ці дні можна просто виграти. Для цього потрібно написати не більше 550 символів, даючи відповіді на запитання: "Чому у наші дні так важливо стирати межі між різними культурами? Яким чином ви хотіли б створювати нові зв'язки? Розкажіть, чому ця чарівна ніч повинна дістатися саме вам".

Крім проживання одну ніч у вежі Великої китайської стіни переможців пригостять традиційною вечерею, проведуть екскурсію сільською місцевістю та розкажуть історію величного муру.

Раніше авторитетне видання показало найдорожчі пентхауси світу за 2018 рік. Обрані номери винаймали монархи, кінозірки та відомі бізнесмени.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і слідкуйте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції