Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посол України назвав терміни рішення щодо відкриття авіапростору ЄС

Посол України назвав терміни рішення щодо відкриття авіапростору ЄС

Правила в’їзду на авто залишаються такими, що і були.

Питання щодо відкриття зовнішніх кордонів Європейського Союзу та авіаційного простору буде розглядатися не раніше кінця червня. Однак правила в’їзду на авто залишаються не змінними.

Про це у Facebook написав посол України в Австрії Олександр Щерба.

"Схоже на те, що питання відкриття зовнішніх кордонів ЄС та авіаційного простору буде розглядатися не раніше кінця червня. Хто планував летіти в Австрію регулярним рейсом після 22 червня - доведеться ще почекати. Кому конче потрібно летіти з Відня або на Відень - як завжди, пишіть мені в приват. Будемо рахувати кількість охочих на спецрейс", - йдеться у повідомленні.

Щерба додав, що правила в’їзду автомобільним шляхом залишаються такими ж, що і були: можуть в’їжджати громадяни України, які мають на руках підтвердження мети подорожі (робота, лікування або возз’єднання сім’ї), бажано погоджене з посольством Австрії в Україні.

 

Друзі, схоже на те, що питання відкриття зовнішніх кордонів ЄС та авіаційного простору буде розглядатися не раніше кінця...

Опубліковано Alexander Scherba Четвер, 11 червня 2020 р.

Нагадаємо, Польща від 13 червня відкриває кордони з країнами Євросоюзу. На них будуть проводити лише вибіркові перевірки, як це було до пандемії коронавірусу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції