Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Римі ввели нові правила поведінки для туристів

За порушення правил штраф - до 450 євро.

У столиці Італії ввели нові правила поведінки для туристів, повідомляє independent.co.uk.

Влада міста оновила та розширила список правил поведінки для туристів. Їм заборонили: пити з міських фонтанів, наприклад, біля фонтану Треві, не торкатися губами води, а тільки набирати воду у пляшки, ввели табу на купання у міських фонтанах, чоловікам ходити по місту топлес, а закоханим чіпляти замки на мости.

Рим фонтан Треви
unsplash.com

Також заборонили рекламні квитки з привілеями потрапити без черги у відомі пам'ятки міста - музеї Ватикану і Колізею. Не можна переодягатися у римських воїнів та брати гроші за фотографії.

Рим
unsplash.com

Заборонено пересуватися Іспанськими сходами з валізою або коляскою.

Деякі порушення передбачають лише догану або попередження поліцейських, а інші - передбачено штраф або заборона на появу у районі.

Мер Рима, Вірджинія Раджі зауважила: "Рим завжди вітатиме відвідувачів, але це не означає, що потрібно терпіти погану поведінку туристів, які завдають шкоди нашому місту". Туристів будуть інформувати про нові правила поведінки у місті. 

Рим
unsplash.com

Нагадаємо, влада Венеції ввели новий податок для туристів, що прибувають до міста та заборонили куріння на пляжах.

ВідеоАктивісти вимагають заборонити у Венеції великі кораблі

За словами протестувальників, протока затісна для таких великих плавзасобів, до того ж вони забруднюють воду. Тож вимагають заборонити прохід великим кораблям. Круїзний лайнер врізався у причал та зачепив туристичний човен напередодні. Постраждали четверо мандрівниць поважного віку. Причина інциденту – несправність двигуна.    

Активісти вимагають заборонити у Венеції великі кораблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції