Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині відкрили найстаріший у світі храм

Гебеклі-Тепе - найстаріше поселення в історії людства.

У Туреччині для туристів відкрили найстаріший храм і поселення в історії людства -  Гебеклі-Тепе, повідомляє Gursesintour.

Названий "нульовою точкою історії", Гебеклі-Тепе вважається істинним втіленням спадщини людства і визнаний таким в Списку об'єктів спадщини ЮНЕСКО. 

Гёбекли-Тепе храм Турция
gursesintour.com

Президент Ердоган особливо підкреслив важливість Гебеклі-Тепе для історії людства як давнього місця. Уряд оголосив 2019 рік роком Гебеклі-Тепе.

Гебеклі-Тепе (тур. Göbekli Tepe — "Пузатий пагорб") — храмовий комплекс, розташований за 8 кілометрів на північний схід від міста Шанліурфа, Едесса, за 2,5 кілометра від села Оренджик у регіоні Південно-Східна Анатолія.

Є найдавнішим з великих мегалітичних споруд у світі. Його вік оцінюється до 12 000 років, орієнтовно датується щонайменше IX тисячоліттям до нашої ери.

Нагадаємо, в Саудівській Аравії вперше для туристів відкриють унікальний древній місто.

ВідеоУ новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зустрінеться з найвищою людиною Бразилії

Аби її обійняти, Дмитру Комарову довелося ставати навшпиньки. У новій серії тревел-шоу "Світ навиворіт" мандрівник зустрівся з найвищою людиною Бразилії. Дивіться програму "Світ навиворіт" сьогодні на каналі 1+1 о 22:45.  

У новому випуску "Світ навиворіт" Дмитро Комаров зустрінеться з найвищою людиною Бразилії

Залиште свій коментар

Вибір редакції