Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Туреччині назвали дату початку туристичного сезону 2020

В Туреччині назвали дату початку туристичного сезону 2020

Анкара планує невдовзі запустити туристичний сектор.

Туреччина планує відновити внутрішній туризм з 28 травня, а зовнішній - з середини червня, після відновлення міжнародних рейсів.

Про це 17 травня заявив міністр туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой.

Турки обіцяють розпочати туристичний сезон наприкінці травня, якщо не станеться "нічого особливого". Міністр запевнив, що країна вживає всіх необхідних кроків для безпеки туристів в умовах коронавірусу.

"Ми вжили необхідних кроків. Маємо гарантувати повну безпеку. Для цього ми розпочали детальну програму сертифікації. Це вперше у світі, ЄС вирішив провести подібну роботу", - сказав Нурі Ерсой.

Він припустив, що першими країнами, з якими буде відновлено авіазв’язок та звідки в Туреччину прибудуть перші закордонні туристи, будуть Китай та Південна Корея.

Влада Греції теж підготувала детальний план перезавантаження туристичного сектора через пандемію коронавірусу. План, складений Міністерством туризму та Національною організацією охорони здоров'я, передбачає суворі правила для ресторанів, пляжів, готелів і інших місць розміщення туристів, а також поромів та інших видів транспорту.

Відео Зірвана відпустка: чи можливо повернути гроші від туроператора за невикористаний відпочинок

Через карантин і закриті кордони чимало українців втрачають авіаквитки та тури до інших країн, які придбали завчасно - ще до обмежень. Деякі встигають їх перенести на інший час, а ті, в кого подорож улітку, іще сподіваються на поновлення перевезень. А от чи можливо повернути гроші від туроператора назад - дивіться в сюжеті.  

Зірвана відпустка: чи можливо повернути гроші від туроператора за невикористаний відпочинок

Залиште свій коментар

Вибір редакції