Windrose запустить оновлену програму внутрішніх рейсів

Дата публікації
Перегляди
2151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Windrose запустить оновлену програму внутрішніх рейсів

Фото: windrose.aero

Рейси будуть здійснюватись з київського аеропорту "Бориспіль".

Від 29 березня 2020 року у рамках літнього розкладу Windrose запустить оновлену програму внутрішніх рейсів в кінці березня, повідомляє avianews.com.

Рейси будуть здійснюватись за чотирма напрямками з київського аеропорту "Бориспіль" - до Львова, Одеси, Харкова та Дніпро, але також авіакомпанія як альтернативний  варіант розглядала аеропорт "Київ" ("Жуляни").

У Windrose відзначили, що наразі розклад польотів не опубліковано і продаж квитків не відкрито, бо здійснюється підготовча робота до запуску проєкту, включаючи отримання слотів в аеропортах.

Внутрішні рейси авіаперевізник буде обслуговувати на регіональних турбогвинтових літаках ATR 72-600 в компонуванні на 70 місць. Наприкінці 2019 року компанія повідомила, що підписала угоду про намір лізингу восьми ATR 72-600 в 2020-2022 роках.

Перші три літаки, які авіакомпанія має намір отримати для використання на внутрішніх рейсах, будуть 2016 року випуску.

Рішення про вибір аеропорту "Бориспіль" може бути пов'язано з партнерськими відносинами Windrose і МАУ. Авіакомпанія надає на умовах мокрого лізингу свої Embraer 145 МАУ для виконання внутрішніх рейсів з Києва до Івано-Франківська і Херсон. Також авіаперевізники спільно експлуатують лінію "Київ-Дніпро".

Виконуючи внутрішні рейси з "Борисполя", "Роза Вітрів" зможе розвозити частину пасажирів МАУ, які прибули з-за кордону, в регіональні аеропорти України.

Використання турбогвинтових ATR 72-600 замість більш містких реактивних Embraer 190, Embraer 195 і Boeing 737-800 МАУ на менш завантажених маршрутах також може поліпшити рентабельність рейсів, однак збільшить тривалість перельоту.

Нагадаємо, столиця України потрапила до топ-50 туристичних місць Big 7 Travel. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2151
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація