12-метровий кит виплив просто біля Статуї Свободи у Нью-Йорку

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
12-метровий кит виплив просто біля Статуї Свободи у Нью-Йорку

Фото: Associated Press

Кількість китів, помічених в водах Нью-Йорка, за останні вісім років збільшилася на 540 відсотків. І це - результат успішних природоохоронних заходів.

2010 року експерти з некомерційної організації Gotham Whale виявили всього п'ять китів в місцевих водах за весь рік. Проте, 2018 року кількість особин зросла до 272, водночас переважна більшість - горбаті кити.

Про це повідомляє CBS New York.

Недавній сплеск зростання популяції китів у водах Нью-Йорка є результатом кількох успішних природоохоронних заходів, включаючи Закон про чисту воду, Закон про зникомі види і Закон про захист морських ссавців, а також зниження забруднення в річці Гудзон.

Фото: Associated Press

Збільшення кількості поживних речовин призвело до поширення водоростей, які залучають рибу, відому як  менхеден. Вона є основним джерелом їжі для горбатих китів. Насправді, менхеден вживають в їжу так багато різних видів, що її називають "найважливішою рибою в морі".

Фото: Associated Press

Пол Сісверда, засновник Gotham Whale сказав, що помічені горбаті кити вражали своїми розмірами: деякі мали довжину до 18 метрів. Кожен раз, коли організація зауважує кита біля Нью-Йорка, вона заносить його в базу даних.

На сьогодні їхній каталог містить 110 китів, одного з яких назвали Джеррі. Цього кита вперше помітили в день народження покійного гітариста групи Grateful Dead Джеррі Гарсіа з човна, який був названий на честь їхньої пісні "Корабель дурнів". "Ми не могли не назвати його Джеррі", - сказав Сісверда.

Нагадуємо, що у США спіймали гігантську золоту рибку вагою понад 4 кілограми. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація