Перейти до змісту
17 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

17 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

Сьогодні День ангела святкують Яків, Володимир, Вероніка

Ім’я – невід’ємна частина особистості, а говорячи про українську культуру слід додати, що воно також дає людині святого захисника, патрона, до якого можна звернутися у важку хвилину, чесноти якого треба наслідувати.

Вибір імені залишається за батьками, саме тому їм слід обережно підійти до цього питання та заздалегідь підготувати варіанти, адже ім’я – це те, що людина буде чути багато разів кожного дня усе життя.

Яків

Ім’я Яків походить від давньоєврейського імені Яків (згадувалося в Біблії). Якщо дослівно перекладати його на сучасну українську, то виходить "той, що йде слідом". Біблійний Яків — близнюк Ісави, народився другим, схопившись за ногу першого. Ця особистість вважається святою у всіх віруваннях, які сталися від іудаїзму.

Хлопчик, якого батьки назвали іменем Яків, зростатиме надзвичайно активним. Ставши чоловіком, набуває такі риси, за яких більшості людей досить складно з ним спілкуватися. У Якова розвинений інтелект, він прагматик і на основі аналізу здатний передбачати, що незабаром станеться.

Яків, як правило, віддає перевагу спеціальностям, у яких потрібно швидко ухвалювати рішення в умовах невизначеності. Нерідко Яша стає чиновником, пілотом або іде в професійний спорт. На перше місце у професійній діяльності ставить різноманітність діяльності, якою йому доведеться займатися. Якова не потрібно змушувати займатися своїми обов’язками. Він швидко адаптується і розглядає проблему з різних точок зору. Крім того, у Якова добре розвинене внутрішнє чуття. Нерідко успіх буває просто грандіозним.

Однак кар’єра ніколи не дається чоловікові з іменем Яків легко. Зазвичай вона сповнена проривів і невдач. Яша відрізняється безкомпромісністю і не зраджує тих, кому довіряє. Зрадників і негідників він не прощає.

Дружина людини по імені Яків ніколи не знає, чого чекати від чоловіка в наступний момент. Яша хоче, щоб життя вирувало, тим самим завдаючи людям дискомфорт. Але все ж дружина любить Якова за те, що в ньому є багато хорошого. Яша дуже прив’язаний до дружини і дітей, оскільки тільки з ними відпочиває. Однак їм доводиться терпіти вибуховий характер Якова.

Володимир

Ім'я слов'янського походження означає "той, хто володіє світом". Володимир з дитинства проявляє хороші здібності до навчання, він дуже слухняний і охайний.  Володимиру добре даються іноземні мови.

У Володимира є деяка схильність до ризику. Але, найчастіше, він використовує її на благо собі. Йому притаманні лідерські якості - Володимиру подобається бути в центрі уваги, керувати, але йому завжди потрібна порада більш старшого або більш досвідченої людини.

Володимир цінує в людях вірність і відданість. Для нього дуже важлива думка людей, і він намагається завжди бути на висоті. Зазвичай, у Володимира бездоганна репутація.

У сімейному житті Володимир невибагливий, але любить комфорт і порядок в будинку. Володимир вірний у шлюбі, оскільки цінує комфорт і стабільність взаємин.

Вероніка

З латинської перекладається як "та, що приносить перемогу", "переможна" (від імені грецької богині перемоги Ніки). Вероніка - активна натура, любить спілкуватися, але простежити за ходом її думки та за зміною її емоційного стану встежити досить важко.

Вероніка дуже любить і високо цінує комфорт, а також гарні та дорогі речі, але може задовольнятись і меншим. Іноді Вероніка може зважитися на спонтанні і незвичайні вчинки, вона здатна знайти найкращий і правильний спосіб вирішення важкої ситуації.

Через властиве їй себелюбство роботу Вероніка намагається вибрати престижну. Вона здатна зробити непогану кар'єру в живописі, у сфері літератури і музики, в медицині, може стати відмінним педагогом, а також бути вихователем.

Вероніка користується популярністю у чоловіків, але почуття її не можна назвати постійними. Для Вероніки ідеалом є сильний чоловік, адже вона відчуває себе слабкою і потребує турботи.

У родині прагне бути лідером, і якщо чоловік не змириться з цим, то сім'я може розпастися. Проте Вероніка може пожертвувати роботою заради сімейного затишку, надавши можливість заробляти чоловікові.

Вероніка зазвичай - відданий друг, який завжди намагається допомогти кожному і з вдячністю ставиться до того, хто піклується про неї.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин