Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дев'ятирічний американець домігся права грати у сніжки

Майже сто років в американському місті діти не гралися в сніжки

У місті Северанс, штат Колорадо (США), влада дозволила бої сніжками після вікової заборони. Такого рішення домігся дев'ятирічний американець Дейн Бест, передає видання Associated Press.

На думку хлопчика, закон був застарілим. Школяр опитав своїх однокласників, а потім виступив на засіданні міської ради. Адміністрація одноголосно підтримала його ініціативу.

"Я хочу, як і інші діти в усьому світі, мати можливість грати в сніжки і не потрапити через це в біду", - заявив Дейн. Члени ради поцікавились у хлопця, кого першого він закидає сніжками, і він вказав на свого молодшого брата.

Дейн не планує зупинятися на досягнутому та хоче надалі змінювати місцеве законодавство. У місті існує закон, який дозволяє тримати вдома не більше трьох домашніх тварин. Хлопець хоче його змінити, бо у нього є "нелегальна" морська свинка.

Варто зазначити, що у місті Северанс сніг випадає доволі часто, але понад ста років грати у сніжки було заборонено. Правило входило у постанову, яка забороняє кидати каміння та інші снаряди в людей, тварин, машини або будівлі. Сніжки потрапили під визначення "снаряда".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Южно-Сахалінську (Росія) патрульні поліцейські намагалися зупинити викрадену іномарку, кидаючи сніжки в лобове скло.

ВідеоУ Росії поліцейські намагалися зупинити авто порушника сніжками

Інцидент вдалося зняти на відео в місті Южно-Сахалінськ. Правоохоронці спробували зупинити біле авто, обстрілявши його сніговими снарядами. Але машина чомусь гальмувати не стала. Тож поліцейські долучилися до своїх колег, які вже переслідували порушника. Повідомляють, що зрештою авто вдалося зупинити.

У Росії поліцейські намагалися зупинити авто порушника сніжками

Залиште свій коментар

Вибір редакції