Адвокату відмовили у зустрічі з клієнтом через відсутність ліфчика

Адвокату відмовили у зустрічі з клієнтом через відсутність ліфчика

Адвокату відмовили у зустрічі з клієнтом через відсутність ліфчика / Фото: NOVOSTI UA

Адвоката з Майамі не пустили до її клієнта у в'язницю, через те, що металодетектор несподівано дав сигнал щодо металевих речей. Жінка зняла бюстгалтер, але тоді її не пустили через вигляд.

Адвокатесса з Майамі не змогла відвідати свого клієнта, що знаходиться під вартою в одній з в'язниць міста, через претензії з боку охорони до її зовнішньому вигляду.

Брітні Хорстман збиралася поговорити зі своїм заарештованим клієнтом і вже проходила огляд на вході у в'язницю, коли встановлений там металодетектор несподівано дав сигнал. Металевих речей у жінки при собі не було, і незабаром з'ясувалося, що апарат спрацював на вставки з металу в бюстгальтері Хорстманн.

Тюремна охорона відмовилася пропускати жінку навіть після того, як вона нагадала їм про розпорядження, що дозволяє не звертати уваги на спрацьовування детекторів на металеві деталі в жіночій спідній білизні.

Хорстман пройшла у вбиральню і зняла ліфчик, проте і тоді охорона заборонила їй пройти до свого клієнта. Свою відмову охоронці пояснили тим, що зовнішній вигляд жінки без ліфчика порушує тюремні правила. У результаті адвокат так і не змогла зустрітися зі своїм клієнтом.

У листуванні з колегами Брітні Хорстман висловила подив тим, що через ліфчик її клієнт залишився в той день без юридичної консультації. Проте від публічних звинувачень в дискримінації жінка утрималася.

Подібні інциденти траплялися в цій в'язниці і раніше. Так, адвокат Ліллі Енн Санчес зізналася, що в минулому також знімала бюстгальтер, щоб пройти через пост охорони. За її словами, претензій до її зовнішнього вигляду тоді не було.

Читайте також:

Американка винайшла бюстгальтер для сідниць

Брітні Спірс заборонили ходити без ліфчика

Кейт Мосс прийшла на показ мод топлес

Повʼязані теми:

Наступна публікація