Адвокату відмовили у зустрічі з клієнтом через відсутність ліфчика

Адвоката з Майамі не пустили до її клієнта у в'язницю, через те, що металодетектор несподівано дав сигнал щодо металевих речей. Жінка зняла бюстгалтер, але тоді її не пустили через вигляд.

Адвокатесса з Майамі не змогла відвідати свого клієнта, що знаходиться під вартою в одній з в'язниць міста, через претензії з боку охорони до її зовнішньому вигляду.

Брітні Хорстман збиралася поговорити зі своїм заарештованим клієнтом і вже проходила огляд на вході у в'язницю, коли встановлений там металодетектор несподівано дав сигнал. Металевих речей у жінки при собі не було, і незабаром з'ясувалося, що апарат спрацював на вставки з металу в бюстгальтері Хорстманн.

Тюремна охорона відмовилася пропускати жінку навіть після того, як вона нагадала їм про розпорядження, що дозволяє не звертати уваги на спрацьовування детекторів на металеві деталі в жіночій спідній білизні.

Хорстман пройшла у вбиральню і зняла ліфчик, проте і тоді охорона заборонила їй пройти до свого клієнта. Свою відмову охоронці пояснили тим, що зовнішній вигляд жінки без ліфчика порушує тюремні правила. У результаті адвокат так і не змогла зустрітися зі своїм клієнтом.

У листуванні з колегами Брітні Хорстман висловила подив тим, що через ліфчик її клієнт залишився в той день без юридичної консультації. Проте від публічних звинувачень в дискримінації жінка утрималася.

Подібні інциденти траплялися в цій в'язниці і раніше. Так, адвокат Ліллі Енн Санчес зізналася, що в минулому також знімала бюстгальтер, щоб пройти через пост охорони. За її словами, претензій до її зовнішнього вигляду тоді не було.

Читайте також:

Американка винайшла бюстгальтер для сідниць

Брітні Спірс заборонили ходити без ліфчика

Кейт Мосс прийшла на показ мод топлес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: