Без каналізації і води: Білл Гейтс представив інноваційний унітаз

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За підрахунками Гейтса, його проект може зекономити світу 233 мільярди доларів на охорону здоров'я.

Один з найбагатших людей планети, американець Білл Гейтс представив розроблений його фондом інноваційний унітаз, у якому немає необхідності зливати воду. Мільярдер презентував його на виставці Reinvented Toilet Expo в Китаї.

Про це повідомляє BBC.

В унітазі від Білла Гейтса немає зливної системи і він не підключається до каналізації. Замість цього в удосконаленому туалеті будуть спеціальні хімікати, які перероблятимуть відходи на добриво.

Мільярдер обіцяє, що винахід вже скоро тестуватимуть і випустять на ринок. Фонд імені Білла Гейтса, який розробляв пристрій, за сім років витратив на нього 200 млн. доларів.

"Це вже не питання, чи можемо ми винайти потрібний туалет і інші системи санітарії. Мова про те, наскільки швидко ми можемо це масштабувати", - зазначив Гейтс.

фекалії Білл Гейтс
Reuters

На презентацію філантроп прийшов із банкою фекалій. Він пояснив, що в такій кількості відходів може бути до 200 трильйонів ротавірусних клітин і 100 тисяч яєць паразитичного хробака.

"Я дійсно ніколи не думав, що Мелінда (дружина Білла Гейтса. - ред.) проситиме мене припинити говорити про туалети і фекалії за обідом", - пожартував він.

Окрім Гейтса, на виставці свої проекти в галузі переробки відходів презентували більше 20 компаній з усього світу.

Нагадаємо, команда із техаського університету створила диво-ручку, здатну відрізняти вражену раком тканину від здорової. Винахід за допомогою краплини води збирає зразки молекул, що виділяє тканини, і аналізує їх. 

ВідеоСумський науковець винайшов власний аналог поліетилену

Білкові стаканчики для кави, мармеладні соломинки для коктейлів і навіть пакети, які можна з’їсти разом із бутербродом. Сумський науковець Дмитро Бідюк винайшов одноразовий екологічний посуд та власний аналог поліетилену. Винахідник стверджує, що в звичайному ґрунті стаканчики безслідно зникають упродовж трьох тижнів, а пакети – за 7 днів. 

Сумський науковець винайшов власний аналог поліетилену

Залиште свій коментар

Вибір редакції