На переговорах у Мінську РФ заявила, що визнає "вибори" на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На зустрічі ТКГ російська сторона зробила заяву.

Під час зустрічі у Мінську тристоронньої контактної групи стосовно Донбасу, російська сторона заявила, що визнає результати "виборів" на Донбасі.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook представниця України у робочій групі ТКГ з гуманітарних питань, перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

"У Мінську сьогодні відбулося засідання ТСК і робочих груп. На всіх групах українська сторона порушила питання скасування псевдовиборів, організованих Кремлем на окупованому Донбасі, їх невизнання. РФ сьогодні офіційно заявила, що визнають результати організованих ними ж "виборів" московських маріонеточних режимів", - написала вона.

Також Геращенко додала що ці "вибори" вже засудили ЄС, США, країни G7, більшість країн, що входить до Радбезу ООН.

"Їх не визнає світ, окрім країни-організатора РФ. І, на жаль, ця авантюра матиме серйозні безпекові і політичні наслідки", - зазначила вона.

Своєю чергою, спецпредставник головуючого в ОБСЄ Мартін Сайдік теж зробив офіційну заяву в Мінську. Він наголосив, що псевдовибори в ОРДЛО категорично суперечать духу і букві мінських угод. 

ВідеоНімеччина не визнаватиме вибори у так званих "ДНР" та "ЛНР"

Німеччина не буде визнавати вибори у так званих "ДНР" та "ЛНР" і закликає Росію використати свій вплив на сепаратистів і не допустити фейкового волевиявлення. Вибори в окупованих районах Донецької і Луганської областей мають відбуватися за законами України. Так заявили сьогодні в німецькому уряді. 

Німеччина не визнаватиме вибори у так званих "ДНР" та "ЛНР"

Нагадаємо, що у вівторок, 6 листопада на зустрічі тристоронньої контактної групи в Мінську розпочали обговорення забезпечення довгострокового режиму припинення вогню, питання розведення сил і засобів, практичне здійснення гуманітарного розмінування, а також припинення підготовки до "виборів" на окупованому Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції