"Гуру" Twitter'а дає поради про 15-хвилинний оргазм і схуднення без дієти

"Гуру" Twitter'а дає поради про 15-хвилинний оргазм і схуднення без дієти

Тімоті Ферріс

Каліфорнійський письменник Тімоті Ферріс готує книгу про те, як домогтися 15-хвилинного оргазму і скинути 10 кг за 30 днів.

Каліфорнійський письменник Тімоті Ферріс, автор знаменитого бестселера "Як працювати 4 години на тиждень", пише нову книгу про те, як домогтися 15-хвилинного оргазму і як скинути 10 кг за 30 днів, не виснажуючи себе фізичними навантаженнями.

Ферріс користується особливою популярністю серед молоді - у соціальній мережі Twitter кількість його прихильників, які вважають його сучасним гуру, наближається до 300 тисяч.

"Якщо виходити з того, що кожна епоха може похвалитися таким духовним ватажком, якого заслуговує, то виходить, що Ферріс є представником ери, що прийшла на зміну періоду духовних пошуків і повального захоплення йогою. Його цікавлять реальні результати, а не "внутрішнє світло", - пише німецька Die Welt.

Зокрема, 33-річний письменник ділиться досвідом з таким питань, як зайва вага і позбавлення від неї.

Розповідає про те, як, не обмежуючи себе в їжі, не набирати зайвих кілограмів. Як спати по дві години за ніч і відчувати, що ти повністю відпочив. А також про те, як зробити секс незабутнім і подарувати партнерці 15-хвилинний оргазм.

Тімоті Ферріс - не лікар, не вчений, не психолог, а захоплений збирач фактів і умілий продавець ідей. На цьому ґрунтується модель його успіху.

Наприклад, розробляючи свою техніку досягнення 15-хвилинного оргазму, він запросив в консультанти порноактрису, яка пояснила йому функціональні премудрості будови жіночих статевих органів.

Як зазначає Die Welt, у випадку з Феррісом мова йде про людину, яка зважує свої фекалії, щоб з'ясувати, яку частину з з'їденого засвоїв організм, а також проводить 20 болісних хвилин у ванній з льодом, щоб запустити процес спалювання жиру.

Читайте також:

Щоб позбутися зайвої ваги, дієтологи радять обідати голяка

На зміну "Віагрі" для чоловіків створили лікувальний вібратор

Розкрито секрет поганого настрою у жінок і як з ним боротися

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація