Хмара-сигара перелякала британських рибалок

Рибалки, що вийшли на своєму човні в протоку Ла-Манш, були приголомшені і подумали, що потрапили до фільму жахів, побачивши на горизонті хмару у формі сигари.

Минулого тижня люди у Великобританії і Канаді двічі стали свідками появи дивовижних хмар - у формі сигари і хмари, схожої на обличчя римського бога.

Рибалки, що вийшли на своєму човні в протоку Ла-Манш, були приголомшені і подумали, що потрапили до фільму жахів, побачивши на горизонті хмару у формі сигари протяжністю кілька кілометрів.

Незвичайна хмара швидко наближалася і незабаром охопило човен. На щастя, всі рибалки залишилися цілі і неушкоджені, пише The Daily Mail.

А кілька днів тому в канадському містечку Гранд-Фоллс місцевому жителю вдалося зняти на відео хмару, які користувачі YouTube прийняли за обличчя римського бога. Не дивно, що цей ролик уже зібрав понад 650 000 переглядів.

Нагадаємо, нещодавно жителі Великобританії стали свідками рідкісного явища, яке вони називають "посмішкою на небі".

Усього кілька хвилин веселка висіла "догори ногами" над Англією. Але винахідливі британці встигли сфотографувати унікальний феномен, характерний для Північного і Південного полюсів.

Читайте також:

У небі над Британією з’явилася перевернута веселка у вигляді смайлу

Макака викрала камеру і влаштувала собі фотосесію в джунглях

Американець з'їв 62 хот-дога за 10 хвилин на честь Дня незалежності США

Гігантська в'язана шапка втекла з англійського Лідса (відео)

Повʼязані теми:

Наступна публікація