Британське місто атакувало нашестя зомбі (відео)

Британське місто атакувало нашестя зомбі (відео)

Ілюстрація / Фото: AFP

Британське місто, влада якого зізналася, що беззахисна перед зомбі, піддалося нашестю живих мерців.

 

Британське місто Лестер піддалося нашестю зомбі, які дізналися що місцева влада беззахисна перед ними. Всього тиждень тому керівництво міста визнало, що не розробляло ніяких планів щодо відображення навали живих мерців.

Близько 150 страхітливих істот нетвердою ходою пройшли центром міста, із зловісними стогонами штурмуючи будівлю міської ради. Очевидно, у міській адміністрації пошкодували, що тижнем раніше посміялися над листом стурбованого громадянина.

Роберт Ейнслі подав до міської ради запит, в якому на підставі законодавства про свободу інформації зажадав розкрити плани дій у разі нападу зомбі.

"Подивившись кілька фільмів про вторгнення зомбі, я переконався, що готовність до цього у влади незадовільна, і тому влада всіх населених пунктів королівства повинна цим перейматися", - писав у своєму запиті схвильований громадянин.

В ефірі місцевої радіостанції глава прес-служби міськради Лінн Ваєт сказала: "Ну, у нас є дуже погані, але цей нас реально насмішив! Це одне з таких питань, відповідь на які вміщається в один рядок: немає нічого в наших планах дій у надзвичайних ситуаціях про відображення атак зомбі. Але якщо вдуматися, то можна задатися питанням: а які розділи надзвичайного плану могли б бути присвячені відображенню атак зомбі? Адже збиток міг би бути таким же, як від іншого лиха або вторгнення".

Ця історія, широко поширившись по соціальних мережах, викликала інсценування нашестя зомбі, пояснив організатор цієї події Джеймс Діксон. Він сам не очікував, що жарт збере стільки учасників.

Міськрада дійсно виявився не готовою до навали зомбі - в холі виявилося всього двоє охоронців. Але зомбі не намагалися прорватися всередину, - вони лише притискалися до скляних вітринах.

Читайте також:

Закривавлені зомбі розгулювали Прагою

У Москві омонівці затримали десятки "живих мерців"

Тисячі зомбі вийшли на вулиці Нью-Йорка

Повʼязані теми:

Наступна публікація