З водосховища спустили 30 мільйонів літрів води, бо туди помочився безробітний

З водосховища спустили 30 мільйонів літрів води, бо туди помочився безробітний

Водосховище / Фото: Daily Telegraph

У резервуар води, яка призначалася для пиття, помочився чоловік. Воду довелось спустити, а з правопорушника стягнути штраф.

Близько 30 мільйонів літрів води довелося викачати з водопровідного резервуара владі американського міста Портленд після того, як у нього помочився 21-річний Джошуа Сітер.

Ця вода призначалася для пиття, і навряд чи б хтось погодився вживати її всередину, пояснив це рішення адміністратор водопроводу Девід Шафф.

Операція по спуску води обійшлася платникам податків в 36 тисяч доларів.

При цьому експерти визнають, що хуліганський вчинок Сітера не пошкодив би здоров'ю городян, враховуючи вельми скромний обсяг людського сечового міхура по відношенню до загального обсягу води, в якому його сеча розчинилася практично безслідно.

"Можу собі уявити, скільки людей сказали б, що розвели апельсиновий сік зранку з цією водою. А виявилося б, ніби водопровідна служба запропонувала їм: Чи не хочете покуштувати сечі? Ні-ні, більшість городян були б дуже обурені. Тому я не вважаю, що перестрахувався", - заявив Шафф.

З'ясувалося, що Сітер випивав вночі з друзями, і близько половини другої йому знадобилося справити нужду. Його не заарештували і не пред'явили йому офіційного звинувачення, але можуть накласти штраф.

Правопорушник публічно вибачився за те, що наробив.

"Це була дурість. Я не знав, що ця вода для водопроводу - я думав, що це каналізаційний відстійник. Я б не проти був сплатити збитки, але зараз у мене немає роботи. Я хочу піти на громадські роботи та вичистити це місце, тому що мені дуже соромно ", - сказав Сітер.

Сержант поліції Піт Сімпсон зазначив, що цього неприємного інциденту можна було б уникнути, якби Сітер всього лише пішов у кущі.

Читайте також:

400 британців встановили рекорд, скупавшись голяка в холодному морі

Один з найвідоміших суддів світу помочився на полі під час матчу

Американський чиновник помочився на людей з балкону

Повʼязані теми:

Наступна публікація